Дайджест новин від SoftServe за жовтень 202403 Жовтня 2024р.

#можливості_перспектива

Жовтневий дайджест новин від SoftServe вітає тебе ✌️

Події та можливості:
🔥 SoftServe шукає інженерів для інноваційних проєктів у сфері робототехніки в Києві! Маєш експертизу у теорії керування, мат.моделюванні, оптимізації та досвід з MATLAB, C++ чи Python – надсилай своє CV (https://career.softserveinc.com/en-us/vacancy/modeling-control-engineer-81275).

🗓 3 жовтня | Python talks
Python — одна з найпопулярніших мов програмування. З інтуїтивним синтаксисом, вона застосовується у різних сферах: від веброзробки до штучного інтелекту. Хочеш дізнатися більше? Реєструйся!

🗓 10 жовтня | Live Coding | .NET
Долучайся, якщо хочеш побачити, як створюється вебзастосунок з нуля в прямому етері досвідченим ментором.

🎓 Доєднуйся до Discord-ком'юніті! Тут на тебе чекають однодумці, канали по технологіях та можливість запитати поради у менторів.

Рекомендуємо почитати:
📍 Читай історію Анастасії, студентки НУ «Львівська політехніка» та Trainee .NET Software Engineer у SoftServe. Вона розповідає, чому обрала .NET, та як поєднує роботу з навчанням.

📎 Більше можливостей для розвитку знайдеш у Telegram-каналі