Добірка фільмів про пошук роботи21 Травня 2021р.

#можливості_перспектива
Добірка фільмів про пошук роботи

Затяжний процес працевлаштування нерідко доставляє людині стрес. Наша добірка дасть можливість подивитися на пошук роботи з іншого боку та розділити свої емоції з героями.

1️⃣Полювання на роботу/Get a Job. У центрі сюжету перебуває закохана пара – Вілл і Джилліан, які зовсім недавно закінчили університет. Джилліан вже працює, але потрапляє під скорочення, а у Вілла пошуки роботи ще попереду.
Опинившись удвох без роботи, вони приходять до висновку, що закінчення університету було легкою частиною. Вони повинні швидко вливатися в ритм дорослого життя та брати на себе відповідальність за вчинки.

2️⃣Екзамен/Exam. Психологічний трилер, в якому показані 8 кандидатів – 5 чоловіків та 3 жінки. Вони претендують на одну вакансію та дійшли до останнього етапу – протягом 80 хвилин їм необхідно відповісти на одне питання, яке так ніхто і не озвучив.

3️⃣Два дні, одна ніч/Deux jours, une nuit. Головну героїню Сандру чекає зовсім неприємний сюрприз. Перебуваючи на лікарняному, вона дізнається про те, що більшість колег проголосували за її скорочення, щоб не втратити річні бонуси.

У Сандри з'являється можливість провести повторне голосування. У неї є всього два дні та одна ніч, щоб переконати колег змінити своє рішення.