Як студенту відкрити свій онлайн-магазин і при цьому ходити на пари?10 Червня 2021р.

#можливості_перспектива
Як студенту відкрити свій онлайн-магазин і при цьому ходити на пари?

Спеціально для тебе ми проведемо безкоштовний онлайн-інтенсив з ТікТок ADS і розкриємо таємницю таргетингу в Україні.

На інтенсиві ви навчитеся:
  вибирати товар і постачальника для свого магазину;
  створювати і копіювати сайт для вашого товару і де його шукати;
  створювати рекламні креативи для ТikTok або де їх шукати;
  запускати рекламу на ТікТок.

Це рідкісна можливість залетіти в ТікТок з нами поки там немає конкуренції і можна вичавити максимум.

Реєструйся в БД, де ми разом з вами в режимі реального часу запустимо свій онлайн-магазин.

Завдяки цьому за короткий термін ви будете мати свій магазин, навчитеся створювати лендінги, запускати рекламу, вибирати правильні товари.

Доступно всього 450 місць!

Щоб долучитися, необхідно заповнити форму для реєстрації: