Стажування від Фонду державного майна України14 Червня 2021р.

#стажування_перспектива
   Бути держслужбовцем – перспективно!

Регіональне відділення Фонду державного майна по місту Києву запрошує вмотивовану молодь до участі у програмі стажування.

Хто ми?
Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву є територіальним органом Фонду державного майна України, що реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, оцінки, використання та відчуження державного майна, управління об’єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери його управління.

Хто Ви?
Відповідальні, наполегливі, ініціативні студенти 4-6 курсів, які навчаються за спеціальностями, пов’язаними з економікою, менеджментом,  державним управлінням тощо.

Про програму стажування
Програма стажування передбачає ознайомлення студентів з функціонуванням державної служби, набуття ними досвіду виконання професійних завдань, обов’язків і практичної роботи в державному органі.

Ми пропонуємо стажування у наступних структурних підрозділах:
- відділ управління персоналом;
- управління орендних відносин;
- відділ приватизації;
- юридичний відділ;
- сектор комунікацій та інформаційно-аналітичної роботи.

Тривалість стажування: 02 місяці (з гнучким графіком).

За результатами стажування Ви:
- здобудете безцінний практичний досвід роботи у крутій команді досвідчених фахівців на державній службі;
- отримаєте довідку про результати стажування з відображенням рівня професійної підготовки стажиста;
- отримаєте рекомендацію керівника стажування для майбутніх працедавців з переліком досягнень та високих результатів у роботі протягом терміну стажування;
- матимете сертифікат учасника тематичного тренінг-семінару.

Додаткову інформацію та консультацію стосовно стажування Ви можете отримати за телефонами:
+38(050)8195198, Катерина Баришева;
+38(097)7071447 Світлана Налапко.