Сучасне резюме. Погляд через скло монітора09 Червня 2021р.

#стаття_перспектива
Сучасне резюме. Погляд через скло монітора

Сьогодні більшість провідних компаній та кадрових агентств упровадили могутні комп'ютерні інформаційні системи. Першим і, швидше за все, єдиним читачем Вашого резюме буде пошукова машина. На неї не справлять враження ні стислість, ні красивий шрифт, ні відомі назви компаній. Зате її увага буде миттєво привернута до ключових слів, на які вона налаштована.

Тільки коли пошукова машина вибрала Вас з безлічі кандидатів, наявних в базі, Ваше резюме читатиме людина. Але і вона спочатку знайде очима ті місця, де зустрілися ключові слова, що її цікавлять. Благо, більшість пошукових машин їх виділяють на екрані монітора.

Якісне резюме у наш час це:
▪️Правильне написання повного Вашого імені на українській та англійській мовах.
▪️Ваша цифрова фотографія.
▪️Достовірна контактна інформація.
▪️По можливості повний опис Ваших уявлень про Вашу майбутню роботу, включаючи зарплатні (компенсаційні) очікування і довгострокові кар'єрні плани.
▪️Відомості про професійний досвід, освіту, професійні знання і навики, особисті досягнення, знання іноземних мов.
▪️Відомості про географічну мобільність, вік, сімейний стан, дітей, спосіб життя за межами роботи.

Для написання такого резюме не варто жаліти ні часу, ні сил. Вони окупляться, якщо Ви уникнете хоча б половину порожніх зустрічей, "уточнюючих" телефонних дзвінків та неадекватних пропозицій про роботу.