UGEN20 Серпня 2021р.

#можливості_перспектива
 Шукаємо лідерів на Leaders Day від UGEN!

Якщо ти – активіст та мрієш нарешті набрейнштормити або ж реалізувати свою ідею в життя, тобі до нас!

Leaders Day – одноденний офлайн проект від UGEN, який створений для активних студентів, які прагнуть спробувати свої навички в реальних кейсах!

Коли?

Де?
м.Київ, офлайн

Що на тебе чекає?
- один день в Києві з найкращими 50-ма активістами;
- поради від компаній щодо проджект менеджменту у форматі лекцій;
- командний брейншторм та пітчинг ідей;
- подарунки від компаній, а також  головний приз – 3000 грн на реалізацію твоєї ідеї!

Як потрапити?
- зареєструйся за посиланням https://forms.gle/rttL9gXeunBTkPcV8
- пройди відбір у 50-ку найкращих за мотивацією;
- отримай заповітне запрошення учасника!

Зверни уваги, що 10 найкращих учасників, які не проживають в Києві, отримають фінансову компенсацію дороги від UGEN!

Побачимося!