Як пробудити вранці потяг до роботи18 Жовтня 2021р.

#статті_перспектива
  Як пробудити вранці потяг до роботи
Спробуйте наступну методику, якщо ви відчуваєте, що інші не надто працюють. Одразу після пробудження, ще по дорозі у ванну кімнату починайте пригадувати, який у вас сьогодні нагальний список справ. Чому по дорозі у ванну? Бо поки ви прийматимете душ і чиститимете зуби, в голові поступово «викристалізується» список справ, які потрібно виконати сьогодні. Або ж ви встигнете прокрутити в голові кілька варіантів рішення складної задачі.

Чудово, якщо одразу на старті знаєте, як робити ту чи іншу справу – це вже 50% успіху; а якщо ви пригадали щось дуже важливе, але не знаєте, з якого боку підійти – не хвилюйтесь даремно. Краще залиште поки що цю справу у спокої і дайте змогу попрацювати вашому мозку у фоновому режимі, він для таких задач теж призначений.

Чому це спрацює? Тому що коли ви підете на прогулянку, пробіжку, приготуєте сніданок і ранкову каву – мозок в цей уже працюватиме над проблемою, яку ви «завантажили» йому перед цим. І поки ви виконуєте щоденну ранкову рутину, розум буде придумувати варіанти рішень проблеми.