Продовжуємо наше знайомство з компаніями-учасницями першого міжуніверситетського кар’єрного заходу "Час працювати"21 Жовтня 2022р.

Бачиш своє майбутнє у сфері виробництва?

Чи може тебе більше цікавить логістика?

🔶 ТОВ «Транс-Сервіс-1» – транспортна компанія, яка вже 19 років є одним з лідерів транспортних перевезень на території України, а також перевезень по країнах Європи та СНД. Компанія спеціалізується на перевезенні наливних, сипучих і штучних вантажів спеціалізованими автоцистернами, самоскидами та тентовими напівпричепами.

🔶 LOGITY – компанія №1 за рівнем прибутковості у світі серед Landstar agents, що має 11-ти річний досвід на ринку міжнародної логістики та налічує більш ніж 800 співробітників.

Компанія надасть тобі можливість побудувати кар’єру в логістиці і самостійно впливати на рівень свого прибутку.

🔶 ТзОВ «Ґудвеллі Україна»  – належить до ТОП-3 найпотужніших свиногосподарств України і працює в таких основних напрямках: тваринництво та рослинництво. Політика компанії орієнтована на турботі про довкілля та забезпеченні якості продукції «з поля до столу».

🔶 Барком – ТМ «Родинна Ковбаска» спеціалізується на виробництві сільськогосподарської продукції, вирощуванні свиней та великої рогатої худоби, виготовленні високоякісних харчових продуктів. Корпорація «Барком» пройшла успішний шлях становлення від маленького ковбасного цеху до сучасного вертикального інтегрованого господарства з більш ніж тисячею робочих місць.

🔶 ПрАТ «Компанія Ензим – це найбільший в Україні виробник дріжджів, компанія міжнародного рівня, підприємство зі столітньою історією та традиціями, із широко диверсифікованим бізнесом. 45% продукції «Ензим» експортує до 23 країн у трьох частинах світу: Європі, Азії та Африці.

🔶 ПрАТ «Новий стиль – за 20 років своєї діяльності компанія стала лідером у виробництві стільців, крісел та меблів, а також найбільшим роботодавцем Харкова зі стабільною і успішною історією розвитку. Їхня продукція схвалена мільйонами покупців із 20 країн.

🔶 T.B. Fruit - лідер українського ринку та провідний виробник концентрованих соків в Європі. До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Молдова), транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

Зацікавило? Хутчіше переходь за покликаннями та дізнавайся подробиці!