Зрушити з місця: як почати робити те, що давно відкладали25 Лютого 2021р.

Зрушити з місця: як почати робити те, що давно відкладали
У кожного без сумніву трапляються ситуації, які протягом тривалого часу відкладаються на безвік під прикриттям нетерміновості.

Чому ми відкладаємо справи?
Робити легші завдання зараз, а неприємні – відкладати на потім у людській природі. Тому потрібно мобілізувати внутрішні ресурси, щоб виконати щось неприємне першочергово.

Як нарешті за них взятися?
Психологи стверджують, що найважче – почати. Тому зберіть всі сили, щоб твердо вирішити почати робити те, що вам дійсно потрібно.

Знайдіть ментора.
Якщо вже твердо вирішили займатися спортом, то знайдіть того, хто контролюватиме вас: не дасть проспати ранкову пробіжку і похвалить за спортивні рекорди.

Не сумнівайтеся у власному рішенні.
 Якщо ви вже вирішили, наприклад, відкрити власний бізнес, то не відступайте назад. Не потрібно ставити під сумнів власні сили і постійно думати про доцільність рішення.

Слідкуйте за часом.
Вирішіть, коли ви візьметеся за виконання свого плану, і приступайте у точно визначений час. Можете поставити собі будильник чи нагадування, щоб приводів знову перенести «на завтра» не було.

Ставте дедлайн.
Легше приступити до виконання будь-чого, коли ви знаєте, що вам на п’яти наступає дедлайн.

Знайдіть компанію.
Ходити з другом в автошколу або разом худнути, звичайно, цікавіше. Окрім підтримки, тут додається ще й дух суперництва, а він змушує швидко та якісно виконувати важкі завдання.

Мотивуйте себе.
 Якщо ніяк не можете вивчити англійську – заплануйте відпочинок за кордоном, і у вас буде чудова мотивація нарешті вивчити іноземну, щоб не загубитися у незнайомому місці.

Святкуйте перемоги.
 Навіть маленькі кроки до цілі заслуговують на похвалу. Тож нагородіть себе за кожну перемогу, але не шоколадкою після скинутого зайвого кілограма.

Протягом всього шляху до досягнення мети пам’ятайте про кінцевий результат: що ви отримаєте, коли нарешті почнете бігати, відкриєте свій бізнес або захистите дипломну роботу.