Топ-5 книг для розвитку особистості09 Липня 2021р.

#можливості_перспектива
Топ-5 книг для розвитку особистості

Ерік Берн «Ігри у які грають люди»
Цитата Шекспіра «Все життя – театр, а люди в ньому актори» як ніколи набуває сенсу, якщо користуватися в побуті теорією Еріка Берна. Її суть в тому, що у людини є всього три ролі: Дорослий, Батько і Дитина, а також 120 типових сценаріїв поведінки. Сценарії ці не завжди приємні, тому автор книги пропонує анти ігри, які допоможуть уникнути типового фінішу ситуації.

Мік Вікінг «Маленька книга люке»
Щастя не має кордонів. Не важливо, де ти живеш, щастя – не територія, а стан душі. А ключі до нього заховані в усьому світі… Саме це доводить у своїй новій книзі Мік Вікінг, засновник Інституту дослідження щастя в Копенгагені.

Далай-Лама «Книга радості»
Цей бестселер за версією The New York Times дає відповідь на питання: як впоратися з гнівом, люттю, горем, відчаєм, зневірою. Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай-Лама і Десмонд Туту діляться секретами, які допоможуть поглянути на себе і своє життя по-новому.

Кейт Феррацці «Никогда не ешьте в одиночку»
Автор книги закликає ставитися до знайомств, як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя. А ще – не боятися дати більше, ніж можеш отримати, – таке перше правило нетворкінгу. Матеріал видання вчить спілкуватися, а саме спілкування перетворити на успіх.

Річард Вебстер «Как читать мысли любого человека?»
Насправді, ви вже читаєте чиїсь думки, просто не усвідомлюєте цього. Річард Вебстер переконує: це дар від народження, яким володіє кожен! З наступної книги з психології особистості ви дізнаєтеся, як розвинути свої здібності до читання чужих думок, розуміння енергетики, отримаєте практичні поради про те, як розшифровувати невербальні знаки. Як наслідок, навчитеся бачити співрозмовників буквально наскрізь. А це вже серйозний козир перед іншими.

Нескладний практикум дозволяє вдосконалити ваші здібності як на елементарному, так і на просунутому рівні.