ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ Позапланового засідання Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 17 листопада 2022 р. (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)17 Листопада 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ

Позапланового засідання Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана 17 листопада 2022 р.

(засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)

Членів Вченої ради Університету – 82                                           Присутні – 56

Засідання розпочалося о 13.05, завершилося о 13.41

Головуючий –Голова Вченої ради Університету Дмитро ЛУК’ЯНЕНКО

Секретар Вченої ради Університету – Олег ПАЦЕНКО

Результати:

1. Прийнято Рішення Вченої ради Університету «Затвердження локальних актів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, що регламентують освітній процес та наукову діяльність» (одноголосно), «Затвердження локальних актів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, що регламентують діяльність його структурних підрозділів» (одноголосно), «Затвердження локальних актів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, що регламентують загальну та господарську діяльність» (одноголосно), які розміщено на офіційному веб-сайті Університету.

2. Прийнято рішення про перенесення дати чергового засідання Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з 24.11.2022 на 01.12.2022(одноголосно)

3. Прийнято рішення про проведення попередньої експертизи дисертації, призначення рецензентів та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення дисертаційного дослідження докторанта кафедри міжнародного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана зі спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини Кузнецової Наталії Богданівни на тему «Глобальна парадигма розвитку людського капіталу» (науковий консультант: д.е.н., професор, професор кафедри міжнародного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Каленюк Ірина Сергіївна) у такому порядку: 1) призначити рецензентами наступних осіб: Білошапку Владислава Анатолійовича – д.е.н., професора, професора кафедри міжнародного менеджменту; Кальченка Тимура Валерійовича – д.е.н., професора, професора кафедри міжнародного менеджменту; Панченка Євгена Григоровича – д.е.н., професора, професора кафедри міжнародного менеджменту; 2) визначити кафедру міжнародного менеджменту як структурний підрозділ для проведення попередньої експертизи та апробації дисертації(одноголосно).

4. Прийнято рішення про проведення попередньої експертизи дисертації, призначення рецензентів та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення дисертаційного дослідження докторанта кафедри міжнародного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана зі спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини Унінець Ірини Михайлівни на тему «Глобальний вимір SMART-економіки» (науковий консультант: д.е.н., професор, професор кафедри міжнародного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Орєхова Тетяна Вікторівна) у такому порядку: 1) призначити рецензентами наступних осіб: Кальченка Тимура Валерійовича – д.е.н., професора, професора кафедри міжнародного менеджменту; Лук’яненко Ольгу Дмитрівну – д.е.н., доцента, професора кафедри міжнародного менеджменту; Панченка Євгена Григоровича – д.е.н., професора, професора кафедри міжнародного менеджменту; 2) визначити кафедру міжнародного менеджменту як структурний підрозділ для проведення попередньої експертизи та апробації дисертації(одноголосно).

5. Утворено та затверджено склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.006.065 щодо проведення захисту дисертації здобувача ступеня доктора філософії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування Соколовської Наталії Станіславівни на тему «Операційний ризик-менеджмент у банках»(науковий керівник:доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Примостка Людмила Олександрівна): 1) голова ради - Аржевітін Станіслав Михайлович, д.е.н., доцент, професор кафедри банківської справи та страхування, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; 2) рецензенти - Краснова Ірина Вікторівна, д.е.н., професор, професор кафедри банківської справи та страхування, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; Лавренюк Владислав Володимирович, к.е.н., доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; 3) опоненти - Шульга Наталія Петрівна, д.е.н., професор, завідувачка кафедри банківської справи, Державний торговельно-економічний університет; Сергєєва Олена Степанівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри банківської справи, Одеський національний економічний університет (одноголосно).