День науки в Україні!17 Травня 2023р.

19 травня 2023 року, до Дня науки, відбудеться комунікаційний захід «День науки в Україні», організований Національним фондом досліджень України .

Мета проведення – об’єднати представників української та міжнародної наукової спільноти для обговорення шляхів підтримки науки та досліджень в Україні під час війни та інтеграції до світового дослідницького простору.

Початок о 16.00.

Мови проведення: українська, англійська.

Порядок денний заходу додається.

Захід відбудеться за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, науково-популярного журналу «Куншт» та проєкту «Наука в небезпеці» та буде транслюватися на офіційній фейсбук-сторінці Національного фонду досліджень України.
[Джерело: https://mon.gov.ua/ua/events/den-nauki-v-ukrayini ]

КНЕУ долучається до святкування Дня науки в Україні і проводить фінал IDEAFEST Student Business Idea Competition 2023
Про це детальніше тут

Запрошуємо долучитися до заходів!