Вавженчук Сергій Ярославович

Науковий ступінь:доктор юридичних наук
Стаж роботи:16 років
Біографія:

Автор та співавтор понад 260 наукових та навчально-методичних праць юридичного спрямування опублікованих як в Україні так і за кордоном, серед яких найважливішими є одноособові: монографія "Система захисту та охорони конституційних трудових прав працівників" (2013), навчальний посібник "Договірне право" (2011), підручник "Правове регулювання фондового ринку" (2013), практикум "Договірне право", практикум "Правове регулювання фондового ринку", підручник "Охорона та захист трудових прав працівників" (2016, 2018, 2021), підручник "Договірне право Т.1" (2022).

Лауреат Премії імені Ярослава Мудрого Національної академії правових наук України, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Молодий правник року" Міністерства юстиції України, Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Вчений секретар Науково-консультативної ради Конституційного Суду України, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді України, член кадрової комісії Генеральної прокуратури України, член Національної асоціації адвокатів України, член Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, був членом Проектного офісу реформ Державної служби зайнятості України, виступав експертом громадської ради при Міністерстві соціальної політики України, був членом робочої групи при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, вчений секретар Координаційного бюро з трудового права відділення цивільно-правових наук Національної академії правових наук України. Брав участь у підготовці наукових висновків на запит Верховного Суду України, Конституційного Суду України та інших органів державної влади.

У Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка з 2015 р. член спеціалізованих вчених рад з правом  проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук. Здійснює наукове керівництво здобувачами наукового ступеня кандидата наук (PhD). Під керівництвом С.Я. Вавженчука захищено 7 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидати юридичних наук,  PhD (спеціальність 081 "Право").

Член редакційної колегії науково-практичного юридичного журналу "Підприємництво, господарство і право", Член редакційної колегії науково-практичного юридичного журналу «Публічне право», Член редакційної колегії наукового юридичного журналу "Соціальне право".

За результативну діяльність відзначений грамотами, дипломами, подяками: грамота Верховної Ради України (2021), подяка Генерального прокурора України (2019), подяка Національної асоціації адвокатів України (2019), Грамота ректора Національного авіаційного університету (2008) , подяка Юридичного інституту Національного  авіаційного університету (2009), подяка юридичного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (2011).

У січні 2004 р. закінчив з відзнакою денне відділення юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень магістра за спеціальністю «Правознавство», спеціалізація "цивільне право". У 2007 р. здобув другу вищу освіту на факультеті міжнародного права Інституту Міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» за кваліфікацією «юрист міжнародник», спеціалізація "міжнародне приватне право". 2008 року  здобув вищу освіту на факультеті міжнародного права Інституту Міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» за спеціальністю «Міжнародне право», спеціалізація "міжнародне приватне право". Того ж року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У 2014 р. захистив дисертацію «Проблеми захисту та охорони конституційних трудових прав працівників в умовах ринкової економіки» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. Брав участь у стажуванні, читав лекції на факультеті права та адміністрації Варшавського університету (Польща, 2019 р.). Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання професора.