Долучайся до освітньої програми зі сталого розвитку та стань рушієм змін!11 Вересня 2024р.

Запрошуємо студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана долучитися до освітнього проєкту "Youth Empowerment for Sustainable Development" від Асоціації експертів зі сталого розвитку, що прагне розширити професійні можливості української молоді для досягнення Цілей сталого розвитку та розбудови відповідального та демократичного суспільства.

Освітня програма має на меті підвищити рівень практичного розуміння та навичок молодого покоління у сфері сталого розвитку. Учасники матимуть змогу отримати професійні знання від провідних експертів у сфері сталого розвитку, соціальної відповідальності, сталих комунікацій, проєктного менеджменту та зеленої економіки.

Для кого: для студентів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Тривалість: 3 місяці. Курси проводитимуться кожної другої суботи по 4 години

Формат: комбінований (офлайн та онлайн)

Участь безкоштовна

ЯК РЕЗУЛЬТАТ - учасники матимуть змогу представити власні креативні проєкти, які сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку та зеленому відновленню України на Всеукраїнському молодіжному форумі. Це стане потужною платформою для нетворкінгу та залучення партнерств серед молоді з усієї країни.

По закінченню програми всі студенти отримають сертифікати, а двоє кращих - гарантоване працевлаштування в профільних компаніях та організаціях.

Проєкт реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Не пропустіть можливість стати частиною змін на шляху до сталого розвитку! Реєструйтесь вже сьогодні і приєднуйтесь до команди, яка розбудовує стійке та успішне майбутнє для України!

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/LrCSmDCvP5bWwWRY7

Більше інформації про організатора: https://asde.com.ua/