"Конвертуй знання в досвід" - зустріч з Євгеном Шулікою в.о. Голови правління АТ "АСВІО БАНК"31 Травня 2024р.

30 травня 2024 року в рамках освітньої ініціативи від НБУ «Омріяна професія – банкір», в.о. Голови правління АТ «АСВІО БАНК» Євген Шуліка провів зустріч зі студентами факультету фінансів  КНЕУ на тему «Конвертуй знання в досвід»👨‍🏫👩‍🎓

«Надзвичайно важливо проводити подібні заходи, інформуючи молоде покоління про актуальні тенденції банківської сфери. Адже фінансова грамотність напряму впливає як на особисту успішність у дорослому житті, так і на загальнонаціональний рівень життя в Україні. Інформування про останні тенденції ринку та інновації своєю чергою впливають на зацікавленість молоді професією. Адже молодь — це завжди технології та драйв, саме те, що рухає світ вперед” - поділився думками зі студентами Євген.

Висловлюємо подяку КНЕУ імені Вадима Гетьмана, адже подібні зустрічі — це та комунікація, яка створює місток між теперішнім і майбутнім.Окремо дякуємо студентам університету за щирість і зацікавленість. Ви — майбутнє нашої країни!

Студентам, які бажають на практиці застосувати свої знання  АТ «АСВІО БАНК» пропонує чудову можливість пройти стажування 👉 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfm_x11m1fpCvW-I9kz12l7vidi1lzXo6NTkvWljV8rnR7Mg/viewform