23 квітня у суботу о 9.00 - поїздка до заміського зоопарку "ХІІ місяців"23 Квітня 2016р.

Шановні профспілчани!!!

Дозвольте повідомити Вам про початок традиційних поїздок. 23 квітня у суботу о 9.00 - поїздка до заміського зоопарку "ХХІ місяців". Ми запрошуємо Вас відвідати це чудове місце сімейного відпочинку, насолодитися чудовою природою та спілкуванням з тваринами!!! Ми запрошуємо Вас відвідати це чудове місце сімейного відпочинку, насолодитися чудовою природою та спілкуванням з тваринами!!! Виходячи з політики відвідуваного закладу, вартість поїздки складатиме:
- для дорослих членів профспілки - 130 грн.;
- для дітей вище 120 см. - 130 грн.;
- для дітей нижче 120 см. - 70 грн.;
- для ді тей до 3 років - безкоштовно (за умови проїзду на одному місці з батьками);
Повна вартість поїздки для осіб, які не є членами ППО ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" - 260 грн.
Особи, що бажають відвідати зоопарк "ХІІ місяців" повинні до 20 квітня зареєструватися в профкомі (телефоном або поштою) та сплатити необхідний внесок!З повагою, профспілка працівників.