Обговорення проєкту ребрендингу університету24 Листопада 2020р.

17 листопада 2020 року відбулася презентація проєкту ребрендингу КНЕУ, яка була результатом творчої співпраці Університету з креативним агентством GRAPE. Це був спонсорський проєкт, який ініціював наш випускник Юрій Гладкий. Презентація викликала неабиякий інтерес в академічному, студентському та бізнес-середовищі.

На сьогодні ми маємо такі головні результати:

• консолідоване розуміння необхідності ребрендингу Університету;
  • усвідомлення усіма зацікавленими особами загальної концепції цього системного процесу;
  • сприйняття нового формату візуалізації як сучасного та водночас такого, що розвиває й посилює наші традиції як головного економічного університету країни.

Наразі настав час студентам Університету надати конструктивні, креативні, такі що  консолідують  університетську спільноту, пропозиції щодо реалізації нової айдентики КНЕУ. Надсилайте свої матеріали та пропозиції на адресу: pr_centr@kneu.edu.ua  до  30.11.20.

Тільки разом ми зможемо реалізувати нову стратегію ребрендингу Університету в глобальному інформаційному просторі!

(За результатами засідання ректорату
від 23.11.20.)