День Державного Прапора України!23 Серпня 2020р.

Напередодні Дня Незалежності України зі щирою любов'ю до нашої держави та повагою до її історичного минулого ми вшановуємо одну з головних національних святинь - Державний Прапор України, цей символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави. У ньому втілені віковічні прагнення українського народу до миру та щастя на рідній землі.
Нехай синьо-жовтий стяг завжди надихає всіх нас на нові звершення та перемоги задля розвитку і процвітання України!
В історії нашого університету є сторінка, якнайтісніше пов'язана із цим святом. 1 травня 1966 року
двоє відчайдушних киян-сміливців, відомих як «першотравнева двійка», вивісили національний синьо-жовтий прапор України замість червоного над будинком Київського інституту народного господарства в Києві (нині КНЕУ). За свій вчинок Геннадій Москаленко та Віктор Кукса були заґратовані за антирадянську діяльність. Зараз на стіні біля входу до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана є пам'ятна дошка на честь героїв-шістдесятників, а в музеї представлена експозиція, присвячена цій непересічній події.