До уваги вступників у МАГІСТРАТУРУ КНЕУ!11 Травня 2022р.

Шановні друзі!

Повідомляємо Вам, що  відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році майбутні магістри складатимуть наступні випробування:

для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» - магістерський комплексний тест (МКТ)

для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») – магістерський тест навчальної компетенції (МТНК) та фаховий іспит.

для вступу на освітні програми спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки, 124 «Системний аналіз, 125 «Кібербезпека», 232 «Соціальне забезпечення», 242 «Туризм»  – фаховий іспит при вступі на місця державного або регіонального замовлення; фаховий іспит або тільки розглядатимуться мотиваційні листи  при вступі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

МКТ, МТНК – комп’ютерні онлайн-тести, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи. Перелік країн і міст, де можна буде пройти МКТ та МТНК, невдовзі з’явиться на  сайті УЦОЯО.

МКТ міститиме два блоки завдань:  іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право. Тестові завдання з іноземних мов МКТ укладають відповідно до Програми ЄВІ,  тестові завдання з праваукладають відповідно до Програми предметного тесту з права та міжнародного права.

МТНК міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника. Їх укладають відповідно до Програми ТЗНК.

Невдовзі УЦОЯО опублікує характеристики МКТ, МТНК. Плануєтьсятакож, що, як і в учасників НМТ, в учасників магістерських випробувань буде можливість попрацювати з демонстраційними варіантами тестів в онлайн-режимі.

Зареєструватися для проходження МТНК та МКТ потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до приймальної комісії університету. Механізм реєстрації буде оголошено пізніше.

Тестування будуть проведені в основну, додаткову та спеціально організовану сесії:

основна  – з 10 серпня до 17 серпня;

додаткова – з 07 вересня до 10 вересня;

спеціально організована – вересень – жовтень (терміни буде визначено пізніше).

Фаховий іспит– форма вступного випробування,якапередбачаєочну або дистанційну перевірку здатності доопанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутихранішекомпетентностей.

Програми фахових іспитів, які включають і порядок оцінювання результатів фахових іспитівневдовзі будуть оприлюднені на офіційному сайті ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» у розділі Вступ до магістратури.

Критерії оцінювання мотиваційних листівбудуть оприлюднені на офіційному вебсайті ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» не пізніше 1 червня.

Друзі! Просимо Вас уважно слідкувати за оновленням інформації на сайті ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана!

Чекаємо Вас у КНЕУ!