Спеціальна сесія МКТ- МТНК03 Жовтня 2022р.

Шановні вступники до магістратури!

Ви маєте можливість реєстрації на спеціальну сесію магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК). Нагадуємо, що 2022 року МТНК/МКТ проходить у три сесії:

• основна: 10–17 серпня;
  • додаткова: 7–10 вересня;
  • спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

Участь у спеціальній сесії можуть узяти вступники:

- яких було зареєстровано для проходження МКТ/МТНК раніше, але які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії вступного випробування або завершити виконання тесту.

- які не були зареєстровані для участі в основній сесії МКТ/МТНК.

Вступники, які були зареєстровані раніше, але не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії МКТ/МТНК, для участі в спеціальній сесії мають із 7 до 11 вересня включно подати заявущодо участі до того регіонального центруоцінювання якості освіти, на території якого розміщено навчальний заклад, який зареєстрував вступника на основну сесію.

Вступники, які не були зареєстровані для участі в основній сесії МКТ/МТНК, мають звернутися 19 вересня до 18:00 до приймальної комісії ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», надіславши на електронну адресуvstup2022@kneu.edu.uaскановані копії (фотокопії) наступних документів:

- заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (форма за посиланням);

- документ, що посвідчує особу;

- облікова картка платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера;

При заповненні заяви-анкети зверніть увагу на місцезнаходження пунктів тестування для спеціальної сесії, та оберіть місто,де буде зручно скласти тест.

У темі листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові вступника. В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія університету здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка. Копія екзаменаційного листка та реєстраційної картки відправляється вступнику на електронну адресу. Вступник має перевірити інформацію, зазначену у надісланому екзаменаційному листку.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти створюється «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Офіційне оголошення результатів спеціальної сесії здійснюється шляхом їх розміщення на сторінках кабінету вступників не пізніше 6 жовтня. У разі успішного складання тестування можна подати документи на навчання до магістратури.