День відкритих дверей в КПМГ!10 Квітня 2014р.

Запрошуємо студентів 3-5 курсів економічних та юридичних спеціальностей і молодих спеціалістів взяти участь у конкурсі та завітати на День відкритих дверей в КПМГ, що відбудеться 10 квітня 2014 року о 13:30.

День відкритих дверей в КПМГ – це можливість:

• дізнатися більше про роботу аудитора та консультанта в одній з найбільших міжнародних компаній;
  • особисто поспілкуватися з партнерами та менеджерами КПМГ;
  • отримати інформацію про кар’єрні перспективи для студентів та молодих спеціалістів із перших вуст.

Щоб взяти участь у процесі відбору учасників Дня відкритих дверей, надішліть своє резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу graduate@kpmg.ua, вказавши у темі листа «День відкритих дверей в КПМГ».

Всі апліканти отримають підтвердження про реєстрацію заявки на участь у події.

Реєстрація відкрита до 6 квітня (включно).
Кількість учасників обмежена.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги: 380 (44) 490 55 07, graduate@kpmg.ua.