Майстер-клас від засновника стартапу Preply Кирила Бігая09 Грудня 2014р.

За ініціативою Інституту інноваційного підприємництва КНЕУ 9 грудня 2014р. о 10.00 в ауд.353 головного корпусу КНЕУ (пр.Перемоги, 54) відбудеться Майстер-клас Кирила Бігая - засновника українського стартапу Preply. Preply - найсучасніша онлайн-платформа для пошуку репетиторів англійської мови по всьому світу. Стартап потрапив у перший набір бізнес-акселератора EastLabs Віктора Пінчука. У серпні 2012 року Preply залучив $175 000 посівних інвестиций. Виручка компанії зростає на 10-50% щомісячно. Про секрети підбору стартап-команди, досвід проведення переговорів з потенційними інвесторами та партнерами, маркетинг освітніх продуктів та про багато інших секретів ведення ІТ-бізнесу - в Майстер-класі Кирила Бігая. Вхід - вільний!