Стартує конкурс бізнес-проектів для молоді «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ - 2012»25 Квітня 2012р.

З метою реалізації науково-технічного потенціалу української молоді шляхом відбору бізнес-проектів для фінансування інституційними інвесторами, що обслуговуються українськими компаніями з управління активами, оголошується конкурс бізнес-проектів «Інноваційні ідеї – 2012».

Організаторами конкурсу, який триватиме до 30 квітня 2012 року включно, виступили ТОВ «Венчурні інвестиційні проекти», Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет харчових технологій та Полтавський університет економіки і торгівлі.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі (віком до 35 років) вищих навчальних закладів та працівники системи НАН України.

Перевага буде надаватися бізнес-проектам у реальному секторі економіки України, перш за все інноваційного характеру.

Результати конкурсу будуть оголошені 25 травня 2012 року та  оприлюднені на офіційному сайті Української асоціації інвестиційного бізнесу: www.uaib.com.ua.

Переможці отримають грошову винагороду: за 1 місце – 2000 грн., за 2 місце – 1500 грн., за 3 місце – 1000 грн. Крім цього їм буде надано допомогу в реалізації бізнес-проекту, яка передбачає надання консультацій та пошук інвесторів (першочергове право на здійснення інвестицій за умовами конкурсу належить ТОВ «Венчурні інвестиційні проекти»).

Роботи необхідно надсилати в електронному вигляді до 30 квітня 2012 року за такою електронною адресою: vipproject2012@gmail.com.

З детальнішою інформацією щодо конкурсу і вимог до робіт можна ознайомитися у доданому нижче файлі.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі (ВІКОМ ДО 35 РОКІВ)

ГРОШОВІ ПРИЗИ  та допомога в реалізації проекту (ІНВЕСТИЦІЇ )

Контактні особи: Токар Володимир Володимирович, доцент КНЕУ, (098) 380-51-07
                                      Суслов Сергій Олегович, директор ТОВ “ВІП”,  (050)468-82-57