Міжнародний конкурс молодіжних бізнес-проєктів і стартапів21 Січня 2021р.

Запрошуємо студентів узяти участь у Міжнародному конкурсі молодіжних бізнес-проєктів і стартапів у рамках IV International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021

Мета конкурсу – розвиток і популяризація ідей підприємництва та стартапів у молодіжному середовищі, заохочення інноваційних і креативних ідей студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання та проєктування, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність та життєздатність.

Для участі в Конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 осіб (не більше 3 команд від ЗВО).

Конкурс проходитиме у два етапи:

I етап: 20.02 – 05.03.2021р. Міжнародного конкурсу молодіжних бізнес-проєктів і стартапів у рамках International Scientific                                    Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021

Графік проведення 1 етапу:

1. Подання бізнес-проєктів – до 20.02.20210р.
  2. Робота експертних комісій – 22.02 – 01.03.2021р.
  3. Презентація бізнес-проєктів та відбір 3-х кращих проєктів до участі у ІІ етапі Міжнародного конкурсу молодіжних бізнес-проєктів і стартапів – 02.03 – 05.03.21р.

На підставі публічної презентації командами бізнес-проєктів конкурсні комісії ЗВО їх оцінять та буде відібрано 3 кращі команди, які представлятимуть ЗВО у ІІ турі Міжнародного конкурсу молодіжних бізнес-проєктів і стартапів

II етап: 14.03 – 13.04.2021р. Міжнародного конкурсу молодіжних бізнес-проєктів і стартапів у рамках International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021 (м. Кривий Ріг, Україна).

Графік проведення ІІ етапу:

1. Подання готових бізнес-проєктів – до 14.03.2021р. Проєкти і заповнені заявки в електронному вигляді подаються на електронну адресу Конгресу: iscsai.org@gmail.com
  2. Робота експертної комісії – 15 – 28.03.2021р.
  3. Презентація та захист бізнес-проєктів – 13.04.2021р.

Конкурс молодіжних бізнес-проктів і стартапів передбачає розроблення і презентацію проєктів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning & E-pedagogy; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems. Конкурс проводять у двох напрямах: «Комерційний проєкт», «Проєкт у сфері соціального підприємництва». Фінал Конкурсу передбачає: презентацію учасниками своїх стартапів і бізнес-проєктів; відповіді на запитання експертів; визначення переможців та їх нагородження. Бізнес-проєкт має представити автор чи авторський колектив чисельністю не більше ніж три особи. Кожен член експертної комісії оцінює презентацію бізнес-проєкту за двома критеріями: якість презентації та відповіді на запитання експертів за 10-ти бальною шкалою і вносить оцінки до оцінювальної відомості фіналістів Конкурсу. За сумою балів, отриманих під час попередньої оцінки бізнес-проєктів та під час презентації бізнес-проєктів, визначають переможців Конкурсу (три перших місця, три других та три третіх місця). Переможці міжнародного конкурсу оголошуються під час урочистої церемонії нагородження.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ