Конкурс від КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права 201520 Січня 2015р.

Конкурс від КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права 2015

КПМГ в Україні оголошує реєстрацію на другий Конкурс на звання найкращого студента в галузі податкового права! Це чудова нагода перевірити свої знання, працевлаштуватися в КПМГ та виграти стипендію від компанії!

Основні вимоги до учасників

- студенти 4-6 курсів, які навчаються за спеціальністю «правознавство» чи «міжнародне право»;

- вільне володіння українською мовою та володіння англійською мовою на рівні не нижче «intermediate».

Етапи участі:

1. Зареєструватися в рекрутинговій системі КПМГ. Реєстрацію відкрито з 1 грудня 2014 року.

Після розміщення конкурсних завдань на сайті Компанії 20 січня 2015 року, учасники мають вирішити завдання, зайти до свого персонального кабінету в рекрутинговій системі та завантажити 2 конкурсні роботи та заповнену анкету до 23:59 г. (1 березня 2015 року).

2. Десять фіналістів Першого туру запрошуються взяти участь у Другому турі, та виступити із конкурсною судовою промовою у головному офісі КПМГ Україна у м. Києві (20 березня 2015 року).

3. Конкурсна комісія визначає та нагороджує переможця та призерів Конкурсу (27 березня 2015 року).

Нагороди для переможця та призерів конкурсу:

І місце: пропозиція про стажування в КПМГ* з можливістю подальшого працевлаштування , стипендія у розмірі 1000 грн. на місяць протягом 6 місяців та пам’ятні призи від КПМГ.

ІІ місце: грамота та пам’ятні призи від КПМГ.

III місце: грамота та пам’ятні призи від КПМГ.

* Стажування у КПМГ відбуватиметься за умови, що переможець відповідає вимогам до вакансії інтерна до Відділу податково-юридичних послуг КПМГ в Україні. З вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті www.kpmg.ua/careers. Працевлаштування в КПМГ відповідатиме нормам КЗпП України.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги: 380 (44) 490 55 07, graduate@kpmg.ua