МІБО КНЕУ проводить набір студентів 3-5 курсів на тренінговий курс «АДАПТАЦІЯ ДО ПРОФЕСІЙНОГО ОТОЧЕННЯ»01 Листопада 2012р.

ШЛЯХ ДО КАР’ЄРНОГО УСПІХУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПЕРШОГО КРОКУ!

Тренінговий курс спрямований на формування та розвиток навичок, необхідних для успішного проходження співбесіди, адаптації до професійного оточення та подальшого кар’єрного розвитку.

Цільова аудиторія: ініціативні та активні студенти, які готові взяти на себе відповідальність за своє майбутнє.

Програма курсу складається з 10 модулів. По закінченню навчання учасники Програми отримують сертифікат МІБО та рекомендацію на проходження співбесіди в одну з компаній-партнерів.

Тривалість курсу: 1,5 місяці (два модулі на тиждень)

Початок навчання: 13 листопада 2012

Презентаця курсу “Адаптація до професійного оточення” та  міні-тренінг  відбудеться 8 листопада 2012 о 18-30 в тренінговому центрі МІБО.  Під час презентації програми серед учасників будуть розіграні купони зі знижками на оплату курса, а найбільш активний та результативний учасник міні-тренінгу отримує подарунковий сертифікат.

Реєстрація за тел. 537 61 71/77, (093) 633 87 04  (менеджер Ірина)

Додаткова інформація: http://mibo.kneu.edu.ua/trainings/

ЗРОБИ СВІЙ ПЕРШИЙ КРОК!