Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні питання економіки та фінансів: глобальні виклики та тренди"10 Листопада 2022р.

Наукове товариство, Рада молодих вчених та кафедра фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ у кооперації з Факультетом економіки та бізнес досліджень Університету міста Бремен (Німеччина) щиро запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ ПИТАННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ФІНАНСІВ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ТРЕНДИ», яка відбудеться 10 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ у гібридному форматі в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (онлайн) та Університеті м. Бремен (офлайн).
Під'єднатись до заходу можна за наступним Zoom-посиланням:

Цього року ми з особливою надією і сподіваннями плануємо привітати представників студентства та молодих дослідників з України, Німеччини та Польщі, щоб обмінятися власним баченням, своїми ідеями, креативними підходами та результатами наукових досліджень в площині інноваційних трансформацій в економіці та фінансах під впливом глобальних викликів.

В конференції «СУЧАСНІ ПИТАННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ФІНАНСІВ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ТРЕНДИ» цьогоріч візьмуть участь більше 100 учасників з 8 науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів України та міжнародних університетів-партнерів.

Робоча мова конференції: англійська

Програма заходу за посиланням.

Віримо в Перемогу!