Міжнародна конференція КНЕУ30 Жовтня 2019р.

Шановні колеги!

Наукове товариство та кафедра фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спільно з Університетом міста Бремен (Німеччина), Економічним університетом у Вроцлаві (Польща) та  Centre for blended value studies запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні питання економіки та фінансів", яка відбудеться 30 жовтня 2019 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

Робочі мови: англійська та українська.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 25 жовтня 2019 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ (kafin_konf@ukr.net):

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА!

За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи

Детальна інформація про науковий захід міститься в прикріплених файлах