«Аудиторна робота викладача і студента: досвід і напрями вдосконалення»21 Лютого 2012р.

До уваги професорсько-викладацького складу КНЕУ!

Конференція яка повинна була проходити 24 січня переноситься на 21 лютого 2012 року

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
проводить 21 лютого 2012 року
науково-методичну конференцію науково-педагогічних працівників університету

«Аудиторна робота викладача і студента: досвід і напрями вдосконалення»

Економічною науковою доведено і підтверджується практикою, що основною передумовою набуття конкурентних переваг та забезпечення стійкого соціально-економічного розвитку є розбудова економіки знань, яка може статися за наявності відповідного людського капіталу, що формується значною мірою саме у сфері освіти. Тому не є перебільшенням твердження, що економіка знань зароджується в університетських аудиторіях. Тож справою професійної честі, патріотизму колективу нашого університету є підготовка фахівців, компетентність яких була б адекватною зростаючим потребам і вимогам економіки знань.

Враховуючи той факт, що індивідуалізація навчання реалізується в процесі суб’єктивних стосунків між педагогом і студентом при налагоджених засобах одержання зворотного зв’язку як в колективній, так і в індивідуальній роботі, перед педагогічним колективом КНЕУ стоїть чітке завдання удосконалення системи застосування сучасних технологій та методів активізації начального процесу, яке допомогло б кожному студенту розкрити свій творчий потенціал та сформувати сучасні компетенції.

Для обговорення на конференції пропонуються такі питання:

• організація аудиторної роботи: здобутки та подальший розвиток;
  • оптимізація затрат часу на різні види аудиторної роботи;
  • методи та засоби збагачення змісту лекційних та практичних занять;
  • досвід оцінювання аудиторної роботи студентів і шляхи його удосконалення;
  • педагогічна майстерність викладача та її вплив на якість навчання студентів;
  • реалізація сучасної парадигми взаємовідносин основних суб’єктів навчального процесу: викладачів і студентів;
  • імплементація  інформаційних технологій у практику забезпечення якості підготовки фахівців;
  • підвищення мотивації студентів до систематичного навчання та розвитку творчого мислення;
  • пошук нових шляхів набуття студентами практичних компетенцій;
  • досвід застосування інноваційних технологій організації лекційних, практичних, семінарських та лабораторних занять.

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПОЧАТОК РОБОТИ  -10°°
онцертний зал Центру культури і мистецтв, вул. Дегтярівська, 49-Г)
Реєстрація учасників: від 9°°до 10°°
Перерва від 13°° до 14°°

ВИСТУПИ ПРЕДСТАВНИКІВ
ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ФАКУЛЬТЕТІВ:

•  МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ
  • УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА МАРКЕТИНГУ
  • КРЕДИТНО-ЕКОНОМІЧНОГО
  • ЕКОНОМІКИ АПК
  • ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНОГО
  • ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ
  • ЮРИДИЧНОГО
  • ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО
  • ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ

ЧАС, ВІДВЕДЕНИЙ НА ВИСТУПИ ВІД КОЖНОГО ФАКУЛЬТЕТУ, — ДО 30 ХВИЛИН

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Для формування програми конференції кожному факультету до 15 січня 2012 р. необхідно подати (надіслати) інформацію щодо тематики виступів і переліку виступаючих (у паперовому та електронному варіантах) до навчально-методичного відділу КНЕУ за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, каб. 313; e-mail: k313@ukr.net . Тези подати до 21 лютого  2012 року.

Телефон для довідок:  371-61-85 або 63-66.

Матеріали конференції будуть опубліковані окремою збіркою та роздані учасникам після завершення роботи конференції.

Вимоги до оформлення тез:

—   обсяг не більше двох сторінок друкованого тексту (один примірник), а також електронний варіант на дискеті 3,5 дюйма. Мова доповіді: українська;
—   параметри сторінки: формат А4; поля: верхнє, нижнє, ліве —2,5см, праве — 1,5 см;
— текст набирається в редакторі WordforWindows(не нижче версії 6,0); шрифт TimesNewRoman, розмір — 14; інтервал між рядками 1,5, вирівнювання тексту по ширині; абзацний відступ — 1 см;
—   прізвище та ініціали автора/авторів, учений ступінь, посада і назва кафедри друкуються маленькими літерами праворуч. Через два інтервали — назва доповіді (друкується по центру, великими літерами і жирним шрифтом), далі через два інтервали — текст.