14 грудня 2023 року відбудеться засідання Конференції трудового колективу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана14 Грудня 2023р.

(Конференція  проводиться  у  змішаному  форматі  у  конференц залі  головного  корпусу Університету та на  платформі ZOOM).

Початок Конференції о 10.00 (реєстрація розпочинається з 9.30)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт В.о. ректора Київського  національного  економічного  університету  імені  Вадима  Гетьмана проф. Лук’яненка Д.Г. про  виконання  умов  контракту  з  МОН  України  у  2023  році.

Доповідач: Лук’яненко Д.Г.

2. Про  затвердження  нової  редакції  Статуту Київського  національного  економічного  університету  імені  Вадима  Гетьмана (щодо уточнення  адреси Університету).

Доповідач: Лук’яненко Д.Г.

3. Про  обрання  виборних  представників   до  складу  Вченої  ради  Університету

Доповідач: Паценко О.Ю.

4.  Про оновлення  персонального  складу  комісії  з  етики

Доповідач: Кожура Л.О.

Організаційний комітет

•        Просимо  делегатів  Конференції  трудового  колективу  Університету  зареєструватись  для  участі у  конференції  до  12:00  до  12  грудня 2023 року.
  •       Реєстрація  за  посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lXR05KP1P4-rV4wQw51hpjzb8ksgUiFYicR2L-mPwXw/edit
  •      Запрошення  для  учасників,  які  будуть  брати  участь  у  Конференції  у  дистанційному  режимі  будуть  надіслані на  електронні  пошти  12  грудня 2023 року.