Наукова студентська конференція на тему: ”Соціально-економічний розвиток України на початку XXI століття”17 Квітня 2012р.

17-23  квітня  2012  року  в університеті відбудеться щорічна наукова  студентська  конференція  на  тему:  ”Соціально-економічний  розвиток України  на  початку  XXI століття”. Пленарне засідання на факультеті управління  персоналом  та  маркетингу  відбудеться  23  квітня     у  конференц-залі  1  корпусу КНЕУ. Воно передбачає виступи і привітання  провідних  викладачів  і науковців, доповіді студентів та аспірантів, нагородження студентів переможців Всеукраїнських студентських змагань  за   2010/2011  навчальний  рік  та  студентів,  доповіді  яких  були  визначені  кращими  на  секціях. Дата секційного засідання по кафедрі маркетингу  буде  оголошена  додатково.  Студентів, бажаючих прийняти  участь  у конференції за напрямом "МАРКЕТИНГ" просимо терміново до 13  БЕРЕЗНЯ  подати  на  кафедру  (к.333),  а також електронною поштою на адресу 555-999@mail.ru інформацію за формою:

1. Тема Вашої доповіді
  2. Прізвище, ім'я, по-батькові
  3. Курс, форма навчання (денна, вечірня, заочна),
  4. Факультет
  5. Спеціальність ( шифр)
  6. Група
  7. Контактний телефон, e-mail

Кращі  студентські  і  аспірантські  доповіді  будуть  надруковані у науковому  студентському  збірнику  «Соціально-економічний  розвиток України  на  початку  XXI  століття».  Під  час проведення пленарних засідань студенти відповідних факультетів звільняються від навчання.