23–25 квітня 2014 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка»22 Квітня 2014р.

23–25 квітня 2014 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на базі кафедри регіональної економіки відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів економічних вищих навчальних закладів України з науки «Регіональна економіка». У ІІ етапі Олімпіади братимуть участь 50 студентів, які представлятимуть 26 вищих навчальних закладів з 15 регіонів України.

Урочисте відкриття Олімпіади відбудеться 24 квітня о 9.30 у центральному корпусі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в аудиторії 214.

Конкурсні випробування в рамках Олімпіади для студентів-учасників розпочнуться о 10 годині  24 квітня та проходитимуть у два тури:

• перший тур Олімпіади передбачає комп’ютерне тестування учасників, яке буде здійснюватись в середовищі Web CT. Перевірка правильності відповідей учасників Олімпіади буде здійснюватись автоматично на основі попередньо сформованої бази правильних відповідей;
  • під час проведення другого туру Олімпіади її учасники виконуватимуть письмові завдання з регіональної економіки, які містять питання теоретичного характеру, творчі завдання та задачі.

До складу журі Всеукраїнської студентської олімпіади входять провідні викладачі з 10 вищих навчальних закладів  України, зокрема: Києва, Харкова, Одеси, Донецька, Чернігова, Тернополя, Сум, Запоріжжя, Львова, Дніпропетровська. Голова журі Олімпіади – доктор географічних наук, професор Микола Іванович Фащевський

Під час проведення І туру Олімпіади (комп’ютерне тестування), 24 квітня о 10 годині в аудиторії 214 для членів журі, викладачів та гостей Олімпіади буде проведено круглий стіл на тему: «Упровадження програм підготовки бакалаврів та магістрів з регіональної економіки як необхідна умова подолання розриву між наукою та освітою». Питання для обговорення:

• необхідність інтеграції бакалаврської та магістерської програм з регіональної економіки у навчальні плани вищих навчальних закладів економічного профілю України;
  • актуальні проблеми та практичні кроки щодо підготовки та впровадження бакалаврської та магістерської програм з регіональної економік у навчальні плани вищих навчальних закладів економічного профілю України.

На круглому столі з доповіддю на тему: «Місце регіональної економіки в освітніх програмах вищої школи в контексті децентралізації управління регіональним розвитком України» виступить завідувач кафедри регіональної економіки ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», к.е.н., доцент Олександра Володимирівна Ольшанська. До обговорення зазначених проблем запрошуються члени журі, викладачі та гості Олімпіади.

25 квітня о 10 годині учасникам та гостям Олімпіади буде запропоновано:  екскурсію по Києву та на підприємства міста, серед яких ПАТ НВЦ «Борщагівський фармзавод», ПАО «Фармак», компанія «Майкрософт України».

Закриття Олімпіади відбудеться 25 квітня о 14 годині у Конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на пленарному засіданні, де буде проходити  урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з регіональної економіки грамотами, сертифікатами та науковою літературою.