Вітання з 114-ою річницею заснування Університету!25 Листопада 2020р.

Дорогі студенти, шановні колеги!

Вітаємо вас із 114-ою річницею заснування нашого Університету! Протягом декількох поколінь формувався унікальний високопрофесійний колектив однодумців, здатний вирішувати завжди актуальні завдання підготовки економічної, політичної та бізнес-еліти України, генерувати і ефективно реалізовувати прогресивні ідеї і масштабні інноваційні проєкти.

В умовах безпрецедентних якісних трансформацій освіти і суспільства, новітніх викликів і загроз ми доводимо свою здатність забезпечувати високу якість бакалаврських, магістерських, МВА, PhD та сертифікаційних програм і конкурентоспроможність випускників на сучасному українському і глобальному ринку праці.

Кожний окремо ми – творчі особистості, а разом – головний, спрямований у майбутнє, економічний університет України.

Ректорат КНЕУ