Спеціально організована сесія ЗНО з іноземної мови для вступників до магістратури!15 Серпня 2020р.

Шановні вступники до магістратури!

19 вересня відбудеться спеціально організована сесія ЄВІз іноземної мови. Реєстрація на спеціальну сесію ЄВІ триватиме у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» з 17 серпня по 25 серпня(до 18:00).

Для реєстрації необхідно надіслати на електронну адресуПриймальної комісії vstup_magistr2020@kneu.edu.ua скановані копії (фотокопії) документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (форма за посиланням);
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • 1 фотокартка у форматі jpeg або jpg для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника, обсягом менше 1 мегабайта.

При заповненні заяви-анкети зверніть увагу, що пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюються у містах: Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Слов’янськ, Одеса, Херсон, Харків.

У темі листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові вступника. В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія університету здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка. Сканована копія екзаменаційного листка відправляється вступнику на електронну адресу. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на копії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної комісії.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсторінці Українського центру оцінювання якості освіти створюється «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Оригінал екзаменаційного листкавидається особисто вступнику у Приймальній комісії або надсилається поштою для складання ЄВІ.

У разі успішного складання ЄВІ вступники подають документи на навчання до магістратури Інституту бізнес-освіти КНЕУ.

Вартість спеціально організованої сесії – 510 грн. Якщо до 1 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти. Кошти можуть зараховуватися протягом трьох днів.

Запрошуємо Вас до КНЕУ!!!