V Міжнародна наукова студентська конференція "Менеджмент: виклики та перспективи"15 Листопада 2024р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана і кафедра менеджменту запрошують здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей, які зацікавлені в обговоренні проблематики конференції й публікації матеріалів в електронному збірнику тез, взяти участь у роботі V Міжнародної наукової студентської конференції «Менеджмент: виклики та перспективи», яка відбудеться 15 листопада 2024 року

Мета конференції: обговорення актуальних проблем менеджменту в контексті сучасних глобальних трендів щодо забезпечення цілей сталого розвитку.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Сучасні концепції та інструментарій управління організацією

2. Менеджмент у забезпеченні сталого розвитку бізнесу та суспільства

3. Цифрові тренди та інновації в менеджменті

4. Управління людськими ресурсами

5. Зовнішні виклики менеджменту

6. Виклики та можливості менеджменту в контексті євроінтеграційних процесів

Робочі мови конференції:

•        українська

•        англійська

Умови участі:

•        безкоштовно