Вітаємо з Днем української писемності та мови!09 Листопада 2012р.

Шановні викладачі та студенти КНЕУ! Щиро вітаємо вас із Днем української писемності та мови!

9 листопада за православним календарем — день преподобного Нестора Літописця, святого, який залишив нам найдавнішу писемну пам'ятку Київської Русі. Саме тому ми відзначаємо цей день як свято писемності та мови. Мова — це основа самовизнання нації, найважливіший чинник розвитку країни. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.

Упевнені, що українська мова й надалі служитиме єднанню між минулими і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.

Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур′ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.

М. Рильський