Відкрито реєстрацію вступників після коледжу для проходження Єдиного Фахового Вступного Випробування!19 Квітня 2024р.

З 19 по 30 квітня 2024 року у КНЕУ імені Вадима Гетьмана буде проводитися дистанційна реєстрація для складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями галузей знань 07 "Управління та адміністрування", та спеціальності 051 "Економіка" на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, або освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, або ступеня вищої освіти молодшого бакалавра.

Для реєстрації необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії prkom@kneu.edu.ua скановані копії (фотокопії) наступних документів:

- заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка (далі - Анкета) (форма за посиланням) з накладеним кваліфікованим електронним підписом вступника;

- документа, що посвідчує особу;

- документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- інформаційної картки до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, або Інформаційної картки з результатами національного мультипредметного тесту 2022 року, або Сертифіката національного мультипредметного тесту 2023 чи 2024 року;

- документа про здобутий ступінь освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, або освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, або ступеня вищої освіти молодшого бакалавра у 2023 році чи раніше);

- за потреби медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за N 1708/29838 (далі - висновок 086-3/о) (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань);

- одну фотокартку для документів (файл розміром до 1 Мбайт);

У темі електронного листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові вступника. В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія університету здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка. Копія екзаменаційного листка та реєстраційної картки відправляється вступнику на електронну адресу. Вступник має перевірити інформацію, зазначену у надісланих документах. В разі виявлення помилок потрібно звернутися до приймальної комісії університету.

Для кожного вступника, якому оформлено екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку "Кабінет учасника ЄФВВ до бакалаврату", доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

При заповненні заяви-анкети зверніть увагу на місцезнаходження пунктів тестування, та оберіть місто, де буде зручно скласти тест.

Отримати оригінал екзаменаційного листка можна у приймальній комісії університету (просп. Берестейський, 54/1) або у вказаному відділенні пошти. Спосіб отримання вкажіть у заяві-анкеті.

Запрошуємо Вас до КНЕУ!