Ярмарка університетів «Освіта в Японії»28 Лютого 2011р.

12 березня з 12:00 до 19:00 у Центрі культури та мистецтв НТУУ КПІ (пр-т Перемоги, 37) відбудеться ярмарка університетів Освіта в Японії для випускників шкіл, студентів та аспірантів. У програмі ярмарку заплановані презентації японських університетів (12:00 15:00) та спілкування з їхніми представниками на стендах (15:00 19:00).

Організатори ярмарку: проект JICA Українсько-Японський Центр та НТУУ КПІ. За підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Посольства Японії в Україні, JICA, Японської організації з надання послуг студентам (JASSO).
Університети-учасники: Kyoto University, University of Tsukuba, Tohoku University, Ritsumeikan University, Tokai University, Yamaguchi University, Shizuoka University.