Зустріч із міністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Михайловичем Шереметою28 Березня 2014р.

Запрошуємо Вас відвідати зустріч із міністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Михайловичем Шереметою.

Павло Михайлович Шеремета — український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), президент Київської школи економіки. 27 лютого 2014 року призначений міністром економічного розвитку і торгівлі України. Він викладає стратегію і лідерство у провідних бізнес-школах багатьох країн Східної Європи та Азії і є позаштатним радником міського голови Львова з питань стратегії розвитку. Павло вів економічну програму «Вільні Люди» на Телеканалі ТВі і пише регулярні колонки для журналу Forbes Украина. Часто виступає модератором, коментатором і доповідачем на конференціях.

Час проведення: 28 березня 2014 р.,
Початок о 13:00. (початок реєстрації 12.30)
Вхід лише за пред'явленим студентським квитком особи, яка попередньо зареєструвалась за даним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1gqNTSsnUUpH300kQvmWSZv5-ulA9pRJB4bjPW0dEBtI/viewform

Місце: головний корпус КНЕУ, конференц – зал.