- Факультети та інститути»
- Факультет маркетингу»
- Кафедри»
- Кафедра регіоналістики і туризму»
- Проєкти»
- Містобудівна візія міста Буча
Містобудівна візія міста Буча
Вивчення курсу "Урбаністика" студентами 3 курсу освітньої програми "Економіка міста та урбаністика" завершилося напрацьованою містобудівною візією міста Бучі, що на Київщині.
15 грудня 2021 року відбулася онлайн-презентація проектної роботи, що розроблялася студентами під керівництвом старшої викладачки кафедри Марії Маркіної, спільно із представниками громадського активу Бучанської міської територіальної громади.
У рамках проекту були досліджені соціально-економічні особливості міста та запропоновані рішення щодо питань покращення рівня розвитку у галузях культури та спорту, освіти та медицини, транспортної інфраструктури, забудови та інженерної інфраструктури, відпочинку і туризму, а також єдності міста і територіальної громади.
Проект із позитивом та зацікавленням сприйняли активні мешканці Бучанської МТГ, відзначили високий рівень підготовки студентів і фахове представлення результатів проведеної роботи.
Дякуємо студентам за виважений і ґрунтовний підхід до роботи, у якій були проявлені найкращим чином знання та вміння, здобуті під час навчання за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми «Економіка міста та урбаністика».
Із проектом можна ознайомитися тут
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fscontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net%2Fv%2Ft39.30808-6%2F270255946_1689969284674061_800987129428820580_n.jpg%3F_nc_cat%3D100%26ccb%3D1-7%26_nc_sid%3D730e14%26_nc_ohc%3D2ddtLi3H4eIAX8aabUv%26_nc_ht%3Dscontent.fiev27-1.fna%26oh%3D00_AfDmFA_J6AW-GgR3DFvoc_OFWwMlX7ECE-NnP3N1SCqYFQ%26oe%3D6364134A&w=600&h=318)