КНЕУ долучився до експериментального проєкту щодо ГРАНТІВ НА НАВЧАННЯ04 Серпня 2024р.

Важлива новина для всіх абітурієнтів, які вступають до нашого університету на контракт!
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана бере участь в експериментальному проєкті МОН, МінЦифри та МінЕкономіки щодо запровадження грантової підтримки здобувачів освіти.

Державний грант  — це фінансова допомога для вступників, які здобуватимуть першу вищу освіту за контрактом, яку надає держава для покриття частини вартості навчання протягом всього терміну навчання.

!!!Вступ на бюджетну форму залишається без змін: якщо студент/ка отримує бюджетне місце, держава оплачує повну вартість навчання!!!

Отримати грант може вступник, який:

• вступає на бакалаврат після школи або коледжу;
  • вступає на денну або дуальну форму навчання на контракт;
  • має результати НМТ з будь-яких двох предметів з оцінками:
  1. не менше ніж 150 балів (грант першого рівня, що становить 15 000)
  2. не менше ніж 170 балів (грант другого рівня, що становить 25 000)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що вступники спеціальностей 051,052, 053, 054, 061, 071, 072, 073, 075, 076, 081, 242, 281, 292  мають право скористатися лише грантами другого порядку!

Коли і як подати заяви на отримання державних грантів?

Після зарахування до КНЕУ здобувачі першого року навчання зможуть подати до МОН заяву встановленої форми про надання державного гранту через особистий електронний кабінет вступника в ЄДЕБО з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року.

Більше інформації про грантову систему за посиланням