КНЕУ представлений у складі Науково-методичної ради МОН України20 Серпня 2024р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.08.2024 року № 1126 оновлено персональний склад сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України. До персонального складу обрано Вострякова Олександра Володимировича - декана факультету економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Науково-методична рада МОН України - це постійний консультативно-дорадчий орган до складу якого можуть входити представники держави, роботодавців та їх об’єднань, закладів вищої освіти усіх форм власності, наукових установ, Національної академії наук України та галузевих національних академій наук, професійних асоціацій, міжнародних експертів.

Завданнями сектору вищої освіти є:

· розроблення методології та методичних рекомендацій із розроблення стандартів вищої освіти;

· визначення порядку розгляду та затвердження стандартів вищої освіти;

· організація розроблення науково-методичними комісіями стандартів вищої освіти;

· співпраця з науково-методичними комісіями (підкомісіями) сектору фахової передвищої освіти з розроблення стандартів фахової передвищої освіти;

· надання рекомендацій та пропозицій до переліку галузей знань і спеціальностей;

· надання консультативної допомоги з впровадження нових освітніх технологій, інноваційних освітніх та інформаційних технологій, дистанційної освіти, освіти впродовж життя, визнання неформального та інформального навчання;

· організація розроблення вимог до підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників.

Бажаємо успішної та конструктивної роботи оновленому

персональному складу НМР!