Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Лекція: Подолання регуляторних викликів08 Грудня 2023р.

Підприємці стикаються зі складним ландшафтом ризиків та регуляторних норм у технологічних галузях, які можуть суттєво вплинути на їхню бізнес-діяльність. Ця лекція ознайомить вас з основними поняттями регулювання технологічних ризиків, такими як технологічні ризики та безпека, дотримання нормативних вимог, стандарти на продукцію та тестування, а також процедури відповідності для отримання дозволу на маркетинг. Окрім теорії, лекція торкнеться практичних аспектів планування та управління нормативно-правовою відповідністю в компанії.

Лекція спиратиметься на два приклади регулювання безпеки: фармацевтику та системи штучного інтелекту. Розглянувши ці приклади, учасники отримають краще розуміння специфічних викликів та вимог, пов'язаних з технологіями та галузями. Лекція зосередиться на універсальних концепціях та висвітлить ключові міркування щодо дотримання вимог технологічної безпеки в контексті міжнародної торгівлі. Під час практичної сесії буде розглянуто українське законодавство та законодавство інших обраних юрисдикцій.

 

Лектор:Дар'я Кім, старший науковий співробітник Інституту конкуренції та інновацій імені Макса Планка (Мюнхен). Вона має ступінь магістра (Університет Індіани, Пенсильванія), магістра права (Мюнхенський центр права інтелектуальної власності) та доктора права (Університет Аугсбурга). Її дослідження зосереджені на темах на перетині права, технологій та суспільства, які включають право інтелектуальної власності, механізми управління медичними та геномними дослідженнями, правила видачі дозволів на маркетинг та доступ до даних в контексті економіки даних. https://www.ip.mpg.de/en/persons/kim-daria.html

 

Лекція відбудеться 8 грудня 2023 року о 13.00 (за Київським часом) в Zoom