Майстер-клас від дієтолога «Азбука здоров’я жінки»18 Травня 2023р.

26 квітня 2023 р. з нагоди відкриття Центру підприємництва КНЕУ Інститут вищої освіти КНЕУ ім. В. Гетьмана організував майстер-клас для колег-жінок від Ірини Артеменко, сертифікованого дієтолога, підприємниці, керівниці Агропромислової фірми "УНАВА".

На зустрічі учасники дізналися, як певні продукти та звички щодо їх споживання можуть сприяти гормональному балансу або порушувати його, познайомились із правилами здорового харчування та основними принципами гормональної дієти для поліпшення самопочуття, навчилися готувати смачну та корисну їжу та навіть смаколики! Також учасники отримали рекомендації, які відразу можуть бути використані в повсякденному житті.

Співпраця між Агрофірмою «УНАВА» та КНЕУ ім. В. Гетьмана відбувається на базі Центру підприємництва КНЕУ. Нещодавно Агрофірма «УНАВА» звернулася до університету з проханням допомогти підготувати проєктну заявку для отримання гранту для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП) за Програмою «Конкурентоспроможна економіка України». До розробки проєкту залучено студентів освітньої програми «Інвестиційний менеджмент». Проєкт передбачає розширення виробництва підприємства шляхом придбання обладнання для харчового еструдування, подрібнювача сировини та фасувальної лінії готової продукції.