17 листопада 2017 року у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічничний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася звітно-виборна конференція Української Ради Миру17 Листопада 2017р.

Основні питання, що розглядалися:

- звіт про діяльність організації за 2012-2017 роки;

-обрання керівних органів Української Ради Миру;

- затвердження нової редакції Статуту організації.

Делегатів конференції привітав перший Президент України, Голова Української Ради Миру Леонід КРАВЧУК.

У роботі конференції брали участь: члени Президії Української Ради Миру й дорадчо-консультативної Ради Президії, представники  колективних членів, неурядових громадських організацій України, засобів масової інформації, активісти миротворчого руху та відомі громадсько-політичні діячі.

Однією з визначних подій конференції стало одноголосне переобрання Головою Української Ради Миру першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука терміном на наступні п’ять років.

Було обрано також новий склад Президії Української Ради Миру.

До оновленого складу Президії  Української Ради Миру також увійшов доктор економічних наук,  заслужений діяч науки і  техніки, ректор  Київського національного  економічного  університету імені Вадима Гетьмана Лук’яненко Дмитро Григорович.

Делегати конференції визнали роботу організації за останні 5 років задовільною та затвердили нову редакцію Статуту Ради Миру.