ХІ МІжнародний бізнес-форум КНЕУ24 Листопада 2023р.

23 листопада 2023 року  відбувся ХІ МІжнародний бізнес-форум НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство.
Традиційний захід на платформі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, зібрав понад 600 учасників, серед яких
представники освітніх закладів з більшості регіонів України, бізнесмени, підприємці, державні службовці, науковці тощо.
Відкрив захід особисто ректор КНЕУ Дмитро Лук'яненко, який  привітав учасників заходу та побажав їм плідних дискусій, також він підкреслив актуальність тематичних панелей форуму та експертність спікерів і, звісно ж, відмітив роботу організаційного комітету Форуму.
Пленарне засідання продовжив Олександр Востряков, декан факультету економіки та управління КНЕУ, який представив учасникам цьогорічні теми панельних дискусій, їх модераторів та спікерів.
В рамках форуму було організовано 7 панельних дискусій, тематика яких вразила учасників своєю актуальністю:

• Освітні тренди та бізнес-практики у новому світі
  • Місія університету в збереженні ментального здоров'я в умовах війни
  • Інноваційні інструменти діджиталізації освітнього процесу
  • Акселерація проєктів в інноваційних системах університету
  • Драйвери розвитку ринку цифрових активів
  • Агробізнес в Україні: трансформація майндсету
  • Податковий комплаєнс та фінансовий моніторинг назахисті бізнесу

Відеозаписи панельних дискусій вже на YouTube каналі КНЕУ: https://youtube.com/playlist list=PLoYzZWkIZyCI0LLxKpT7S45108Mc_gdrg&si=58RrQlTphaLLYA96

В процесі обговорення вдалося підняти ряд важливих питань, які так чи інакше постають перед нами в процесі відновлення України. Ми слухали цікаві доповіді, знаходили колег-однодумців, налагоджували нові контакти і знаходили майбутніх партнерів.Тож, дякуємо нашим організаторам, модераторам, спікерам та запрошеним гостям! Радіємо, що КНЕУ традиційно консолідує Науку, Бізнес та Освіту задля Перемоги і відновлення країни.
Посилання на офіційний прес-реліз заходу
З нетерпінням чекаємо зустрічі вже  на ХІІ Міжнародному бізнес-форумі в КНЕУ!

Фотогалерея заходу