Центр “Інтенсив” КНЕУ спільно з британським центром тестування з англійської мови “PearsonCertificateCentre” провів семінар для викладачів, аспірантів, студентів та працівників КНЕУ02 Червня 2017р.

30 травня 2017 року Центр “Інтенсив” КНЕУ спільно з британським центром тестування з англійської мови “PearsonCertificateCentre” провів семінар для викладачів, аспірантів, студентів та працівників КНЕУ за темою:

Уперше в світовій практиці тестування з англійської мови: безстроковий міжнародний сертифікат для отримання наукового ступеня, навчання та працевлаштування за кордоном.

Новітні методи оцінювання рівня володіння англійською мовою за системою тестів “Pearson” та найефективніші шляхи підготовки до виконання тесту.