Команда Enactus КНЕУ відвідала Городянську школу-інтернат16 Лютого 2016р.

Команда Enactus КНЕУ нещодавно здійснила чергову поїздку до Городянської школи-інтернату. Це є доброю традицією команди – проводити тренінги, конкурси та привозити подарунки для дітей. Після довгої дороги, студентів радісно зустріли та охоче провели для них невелику екскурсії по дитячому будинку.

Для вихованців дитячого будинку студенти закупили усі необхідні речі, а саме: гігієнічні товари, їжу, іграшки, ракетки для тенісу та багато іншого, щоб разом весело та активно провести час.

Цього разу ми організували турнір з тенісу, де усі з радістю взяли участь.

Пізніше ми завітали до наймолодших вихованців, які розповіли нам свої історії та подарували чудовий настрій!

Поїздку було здійснено за підтримки Агенства Соціальних Проектів, Асоціації випускників КНЕУ, керуючого директора DragonCapitalАндрія Безпятова та декана факультету економіки та управління КНЕУ Вострякова Олександра Володимировича.

Дякуємо усім за допомогу!

Команда Enactus КНЕУ