Підписано меморандуми13 Березня 2018р.

Напередодні  святкування Дня українського добровольця * Ректор КНЕУ Лук’яненко Д. Г. зустрівся із представниками ГО «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій». Під час зустрічі було підписано Меморандуми про співпрацю із ГО «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій» (СУВІАТО) в рамках проекту «Центр розвитку бізнесу та соціального підприємництва» та ТОВ «НьюЮкрейн Менеджмент» в рамках ініціативи «Бізнес Інкубатор Груп Юкрейн» (BIG.U). Метою цих меморандумів є взаємодія сторін під час реалізації проекту «Центр розвитку бізнесу та соціального підприємництва» із залученням студентів і викладачів до створення та реалізації практичних кейсів ветеранського бізнесу, інформування студентів про кар’єрні можливості з перспективою подальшого співробітництва та працевлаштування. Ректор КНЕУ провів обговорення основних напрямів та форм співробітництва із координаторами програм від Центру розвитку бізнесу та соціального підприємництва СУВІАТО (Лія Котяш) та «Бізнес Інкубатор Груп Юкрейн» (Алекс Барт).

*- День українського добровольця - відносно молоде свято, що відзначається 14 березня в нашій країні з 2014 року і присвячене мужності та героїзму захисників незалежності й суверенітету України.