23 травня відбулася презентація доктрини : Якою буде Україна в 2030 році? Як Україні долучитися до розвинутих країн? Яку модель розвитку України сьогодні обрати, щоб зробити людину щасливою?26 Травня 2017р.

Відповіді на це та багато інших запитань отримали від народного депутата України Сергія Тарути-засновника ініціативи з розробки Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» до написання якої долучились видатні науковці, професори нашого університету: Поручник Анатолій Михайлович, Антонюк Лариса Леонтіївна та Столярчук Ярослава Михайлівна.

Основою Доктрини є нова соціально-орієнтована модель розвитку, в якій найвищою цінністю є Людина, а головною рушійною силою – реалізація креативного потенціалу народу! Спираючись на результати наукових досліджень та системного аналізу, автори Доктрини розробили модель інноваційного розвитку України.

Вже незабаром Доктрина з’явиться у продажу в книгарнях України!

Рекомендуємо прочитати всім!